Новини

Автомобіль «Електрон» на виставці «КомунТех-2012»

08.11.2012

Після успішного дебюту у Львові у жовтні цього року перший вітчизняний багатофункціональний автомобіль «Електрон» був представлений на X Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех-2012», яка відбулась з 7 по 9 листопада у м.Києві, і став чи не головною подією, яка викликала великий інтерес ділових кіл та преси.

 

«Україна – перша держава на теренах СНД, яка спромоглася виготовити такий високоекономічний автомобіль. Львівський завод «ЕлектронМаш», що входить до складу ПАТ «Концерн-Електрон», створив надзвичайно цікавий, універсальний і одночасно дуже практичний автомобіль, який можна назвати справжнім проривом у вітчизняному комунальному господарстві» – заявив після ознайомлення з новинкою перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров.


Найбільшу зацікавленість новим автомобілем виявили керівники і спеціалісти підприємств житлово-комунального господарства, промисловості та галузеві експерти, які дали високу оцінку можливостям та перспективам використання автомобіля «Електрон» у різних сферах народного господарства.


Голова правління ПАТ «Концерн-Електрон» Юрій Бубес та перший віце-президент УСПП Сергій Прохоров біля нового автомобіля.


Детальніше про виставку читайте у газеті «Коммерсантъ Украина»
http://www.kommersant.ua/doc-rss/2061472


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte

Judithflelt 17.01.2017 - 14:51

wh0cd115616 <a href=http://singulair-10-mg.bid/>singulair 10 mg</a> <a href=http://generic-celebrex.party/>generic celebrex</a> <a href=http://tetracycline-online.gdn/>tetracycline 500mg</a> <a href=http://buytadacip.site/>tadacip</a> <a href=http://levitra-cost.gdn/>levitra</a> <a href=http://augmentin-antibiotic.cricket/>augmentin tablets</a>

-->