Багатофункціональні автомобілі «Електрон» на виставці «КомунТех-2013»

15.11.2013

З 5 по 8 листопада 2013 року в Міжнародному Виставковому центрі (м.Київ) пройшла спеціалізована міжнародна виставка «КомунТех-2013» (інженерні технології та обладнання для комунального господарства).

 

Протягом десяти років «КомунТех» є ключовою виставковою подією в Україні, за якою утвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу житлово-комунальної сфери. Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес-спільнота, вчені, інвестори та експерти з країн близького і далекого зарубіжжя на цих виставках знайомляться з новинками та розробляють ефективні механізми співпраці.

 

На виставці була представлена і продукція дочірнього підприємства корпорації «Електрон» заводу «ЕлектронМаш» – нові маловантажні автомобілі багатофункціонального призначення. Автомобілі оглянули ряд посадових осіб, зокрема Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

 

На минулорічній виставці «КомунТех» був вперше презентований двохвісний (4х4) автомобіль «Електрон» моделі ЕМ-С320.12 повною масою 3500 кг і вантажопідйомністю 1130 кг.

 

У цьому ж році на «КомунТех-2013» приїхав «молодший брат» – ЕМ-С 440. Він отримав третю вісь і розрахований вже на 2410 кг вантажу. Повна маса машини складає 5000 кг. На виставці автомобіль був представлений в якості снігоприбирального.Трьохвісний автомобіль «Електрон» моделі ЕМ-С 440 з бункером та плуговідвалом.


Генеральний директор заводу «ЕлектронМаш» Олександр Ткаченко та головний конструктор Станіслав Войтків представляють автомобілі «Електрон» Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Темнику.
Двохвісний повнопривідний (4х4) автомобіль «Електрон» моделі ЕМ-С320.12 з підмітальною циліндричною щіткою.


-->