Експозиція підприємств концерну на виставці «Львівський товаровиробник»

07.10.2016


6 жовтня  відкрилась традиційна, вже дев’ята щорічна  виставка «Львівський товаровиробник» під гаслом «Купуй львівське», на якій представлено продукцію понад 90 львівських підприємств.  Головний стенд виставки – промислові підприємства Львова і серед них чільне місце відведено  підприємствам концерну «Електрон». 


Від концерну свої експозиції виставили СП «Електронтранс», Науково-виробниче підприємство «Карат», СП «Сферос-Електрон», заводи «Електронпобутприлад» та «Полімер-Електрон».

 

На центральній експозиції виставки – стенд СП «Електронтранс», виробника сучасного міського транспорту- трамваїв,тролейбусів,електробусів,а віднедавна і міських автобусів з двигунами екостандартів Євро-5 та Євро-6.

 

Матеріали для  мікроелектроніки та вироби науково-технічного призначення від НВП «Карат».


Електродвигуни різної потужності для промисловості, транспорту та побутової  техніки – спеціалізація заводу «Електронпобутприлад».


 Знание як виробник кліматичних систем для автотранспорту ( підігрівачів різних типів , кондиціонерів)  СП «Сферос-Електрон» виготовляє також автомобільні  кермові колонки, паливні баки  та ресивери різних типорозмірів.  

 

Незмінним попитом користуються товари виробництва заводу «Полімер-Електрон» - як для сімейного побуту, так і для промисловості та будівництва.


Працюватиме виставка до 10 жовтня 2016 р.