Корпорація «Електрон» підтримала креативну молодь

29.09.2014

Корпорація «Електрон» стала одним із партнерів та спонсорів фінальної частини Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!», що відбулась 27 вересня на площі Ринок у Львові.

 

На розгляд оргкомітету і журі надійшло 428 соціальних плакатів з усіх областей України, а також 67 відеороликів. Телевізійне обладнання для публічного перегляду авторських відеороликів та графічних робіт переможців, а також відео звернень відомих українських постатей до учасників конкурсу було надано нашою корпорацією.

 

А власне під час фестивалю відбувся і флеш-моб, в якому взяли участь усі охочі львів’яни та гості міста, які мали можливість особисто долучитись до створення соціальної реклами, творчо представити тематику єдності України.

 

Після проведення заходу професійне журі визначило плакати-переможці, а мешканці голосували за переможця серед учасників флеш-мобу, який отримав приз глядацьких симпатій. Автори найкращих плакатів отримали дипломи Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та заохочувальні подарунки для учасників флеш-мобу від спонсорів фестивалю, в тому числі й від корпорації «Електрон».

 


Відеосюжет: https://www.youtube.com/watch?v=XsLG3QVv00M