Майбутні інженери-механіки відвідали СП «Електронтранс»

19.06.2014

У рамках технологічно-заводської практики студенти факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету ознайомились з організацією і технологічними процесами виробництва на СП «Електронтранс».

 

Студенти ознайомились з виробничим процесом і технологічним циклом виробництва, технічними характеристиками і можливостями сучасного верстатного парку з числово-програмним керуванням, організацією роботи спеціалізованих дільниць – лазерної різки металу, листо- та трубозгинання, токарно-фрезерної, зварювальної, фарбування та ін. Весь виробничо-технологічний процес – від механо-заготівельного виробництва до складання готової продукції, – майбутнім інженерам-механікам детально розповів заступник головного технолога підприємства Ігор Божейко.

 

Як пояснив доцент кафедри машинобудування аграрного університету Олексій Білоус, СП «Електронтранс» було обрано кафедрою як найсучасніший завод європейського рівня і найкращий для безпосереднього ознайомлення, практичного поглиблення та закріплення знань, отриманих студентами у процесі вивчення теоретичних дисциплін.


  

  

 

 
-->