Практичні досягнення «Електрону» представлено на Другій національній конференції з міської мобільності

20.10.2014

16 жовтня 2014 року у НСК «Олімпійський» відбулась Друга національна конференція з міської мобільності, ініційована та організована німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ у співпраці з Делегацією німецької економіки в Україні.

 

Участь у конференції взяли 150 українських та зарубіжних фахівців у галузі транспорту, представники облдержадміністрацій та міст України, науковці, фінансові інституції.

 

У коло обговорення ввійшли питання інноваційних транспортних моделей, роль транспортного планування згідно європейських стандартів, перспектив міських і технічних інновацій. Зокрема, на конференції були представлені моделі транспорту Дрездена, Івано-Франківська, Донецька і Львова. Великий інтерес учасників – як українських, так і зарубіжних, – викликала доповідь заступника голови правління ПАТ «Концерн-Електрон» Віктора Медведєва про практичне втілення європейських стандартів безпеки, комфорту та доступності в сучасних, повністю низькопідлогових трамваях й тролейбусах марки «Електрон», в яких застосовано багато технологічних ноу-хау і технічних новинок, що забезпечують їх успішну експлуатацію в далеких від ідеальних умовах існуючої сьогодні в українських містах транспортної інфраструктури.

 

Підсумовуючи конференцію, експерти GIZ оцінюють сумарні інвестиції в розмірі близько 13 млрд. євро, необхідні для модернізації системи громадського транспорту в містах України. На додаток до інвестування в поліпшення технічної інфраструктури та парку транспортних засобів, на думку німецьких експертів, надзвичайно важливі саме сучасні ноу-хау, а також більш широке використання екологічно чистих видів транспорту. На зустрічі були обговорені й варіанти, як ці інвестиції можуть бути залучені.


 

-->