Презентація машинобудівного заводу «Електронтранс» та першого українського низькопідлогового трамваю «Електрон»

27.06.2013

Корпорація «Електрон» та його новостворене Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» представило громадськості виробничі потужності заводу та його виріб – повністю (100%) низькопідлоговий трамвай «Електрон», який не має аналогів в Україні та СНД.

 

Новостворене підприємство «Електронтранс» - це сучасний машинобудівний завод із технологічно гнучким виробництвом, що може виготовляти вагони як для колій шириною 1000 мм, так і для колій шириною 1435 мм та 1524 мм – тобто не лише для міст України, але й на експорт у держави СНД та Європейського Союзу.

 

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене корпорацією «Електрон», компанією «Транс-Тек» (Німеччина) та ТзОВ «Автотехнопроект» (м. Львів). Підприємство спеціалізується на виробництві сучасного електротранспорту – трамваїв, тролейбусів та електричних автобусів. Виробничі потужності СП «Електронтранс» дозволять виготовляти понад 100 трамваїв або тролейбусів на рік. При такому завантаженні виробництва на підприємстві буде створено понад 200 нових робочих місць.