Новини

Презентація першого вітчизняного багатофункціонального автомобіля «Електрон»

05.10.2012

Відкриття традиційної щорічної виставки «Львівський товаровиробник», що відбулось 4 жовтня 2012 року, розпочалось з представлення першого вітчизняного багатофункціонального автомобіля «Електрон». Разом з новим автомобілем концерном був презентований проект з виробництва львівського трамваю і ряд новинок, які вже випускаються серійно.

 

Але головна увага була приділена автомобілю «Електрон». Створення нового автомобіля ініційовано концерном і реалізовано повністю за рахунок власних коштів підприємства. Його виробництво здійснюється на новому дочірньому підприємстві концерну – заводі «ЕлектронМаш». Це перша не лише в Україні, але й на теренах СНД малотоннажна машина багатоцільового використання європейського взірця (аналоги випускаються лише у Німеччині та Чехії).

 

Автомобіль «Електрон» – це універсальний і всесезонний механізований комплекс на компактному, економічному та високоманевреному повнопривідному шасі.

 

На базове шасі з гідросистемою встановлюються різні варіанти кузовів (у т.ч. самоскидних, з можливістю розвантаження на три сторони), а також монтуються до 50-ти одиниць навісних агрегатів різноманітного призначення. Нова машина може вивозити контейнери зі сміттям, розчищати вулиці, тротуари та дороги від снігу, використовуватись як розкидач піско-соляної суміші, як поливальна або підмітальна машина, як дорожній порохотяг, а також як косарка для догляду за газонами та зеленими насадженнями, працювати на аварійних роботах чи на будівельних майданчиках з обмеженим простором та виконувати багато інших видів робіт.

 

В автомобілі «Електрон» передбачено встановлення декількох типів двигунів - класичні бензинові або дизельні, а також комбіновані «бензин-газ». У найближчій перспективі планується встановлення на автомобіль електродвигунів, що працюють від акумуляторів на основі конденсаторних батарей надвисокої ємності (захищена патентом розробка Національного університету «Львівська політехніка»). Нові батареї можуть використовуватись і як цілком автономне джерело енергоживлення.

 

Багатофункціональний автомобіль «Електрон» призначений головним чином для потреб комунального господарства, але завдяки своїм можливостям може використовуватись у багатьох галузях – у будівництві, на дорожньо-ремонтних роботах, у фермерських господарствах та інших сферах господарської діяльності.Багатофункціональний автомобіль «Електрон»
Урочисте представлення новинки гостям і учасникам виставки


Голова правління ПАТ «Концерн-Електрон» Юрій Бубес (у центрі) презентує новинку голові Львівської обласної держадміністрації Михайлові Костюку та міському голові м.Львова Андрію Садовому
версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte