Новини

Президент корпорації «Електрон» відвідав урочистості у Львівській політехніці

02.09.2015

1 вересня студентами  Національного університету «Львівська політехніка» стали майже десять з половиною тисяч студентів-першокурсників. З вітальним словом до першокурсників і гостей свята звернулися ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, народний депутат України Оксана Юринець, міський голова Львова Андрій Садовий та президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес.

 

У своєму слові до першокурсників-політехніків Юрій Бубес підкреслив, що славна «Львівська політехніка» була і залишається «кузнею» високоосвічених кадрів, інженерної еліти нації. Більшість керівників та провідних спеціалістів науково-виробничих та промислових підприємств багатогалузевої корпорації «Електрон» здобула освіту саме у цьому університеті. Крім того, «Електрон» і «Львівську політехніку» єднає давня дружба і співпраця -  це залучення провідних фахівців з виробництва у навчально-педадогічну діяльність, здійснення фундаментальних наукових досліджень та прикладних розробок, їх апробацію та впровадження у виробництво. Найсвіжіший приклад такої плідної співпраці - участь науковців Львівської політехніки у створенні першого в Україні електробуса марки «Електрон».

 

На завершення свого виступу президент корпорації «Електрон» побажав студентам успішного навчання, наполегливості в здобутті нових знань та вмінь, а професорсько-викладацькому складу нових успіхів у вихованні інженерної та інтелектуальної еліти нації і зазначив, що кращих випускників Університету радо зустрінуть у конструкторських бюро, лабораторіях і цехах «Електрону».


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte