Співпраця між «Електроном» та заводом «Південьмаш»

07.07.2014

Делегація Львівщини на чолі з міським головою міста Львова А.Садовим відвідала Дніпропетровськ. У складі делегації ділові кола Львівщини представляв президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес.

 

Офіційна частина включала зустріч з міським головою Дніпропетровська Іваном Куліченком та його заступником Вадимом Шебановим.

 

Делегація Львова відвідала Південний машинобудівний завод, відомий у цілому світі своїми ракетоносіями. Тут також працює комунальна лінія виробництва, що викликає особливий інтерес львів‘ян. Львів планує у перспективі перейти на електротранспорт, який є екологічно чистим. Президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес провів переговори з керівництвом «Південьмашу» про можливу співпрацю у сфері виробництва сучасного міського електротранспорту.

 

У підсумку візиту укладено угоду про співпрацю між Національним гірничим університетом та Національним університетом «Львівська політехніка», членом наглядової ради якого є і Юрій Бубес, та домовилися про розробку спільних проектів Південного машинобудівного заводу та корпорації «Електрон».

 

Відео-дайджест: http://youtu.be/njPQCk6DXyY