Трамваї корпорації «Електрон» спроможні конкурувати з європейськими

25.05.2015

Трамваї корпорації «Електрон» спроможні конкурувати з європейськими виробниками як за ціною, так і за якістю. Про це йшлося під час зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою у середу, 20 травня – повідомляє прес-служба Львівської  облдержадміністрації.

 

Олег Синютка повідомив, що у квітні делегація з Латвії вже побувала з ознайомлювальним візитом у корпорації «Електрон» і зараз триває процес вибору на тендерних умовах компанії, яка би постачала трамваї на ринок Латвії.

 

«Електрон» сьогодні – це якісний продукт, який ви можете бачити на вулицях нашого міста. Для нас дуже важливо потрапити на європейський ринок. Зі свого боку, ми гарантуємо конкурентну ціну та якість», – сказав голова Львівської ОДА. Керівник області також зазначив, що питання економічної співпраці з Латвією є важливим для Львівщини, оскільки Латвія – це частина великого європейського ринку зі своїми правилами та можливостями.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе зазначила, що поінформує профільне міністерство про можливості співпраці у цьому напрямку.

 

«Звичайно, кого обрати – визначить тендер. Проте сам факт того, що є зацікавленість до львівських виробників – це вже хороший знак. У нас є добрий приклад інвестицій з Львівщини. Каву у нас уже виготовляють за львівською рецептурою, а ще один символ Львова – трамваї, – був би дуже доречним», – сказала Аргіта Даудзе.

 


-->