Український дебют: трамвай «Електрон» на InnoTrans-2014

01.10.2014

Львівський трамвай марки Т3L44 «Електрон» став однією з 140 прем`єр на Х Міжнародній виставці транспортної техніки InnoTrans-2014 – найбільшої виставки світового рівня в галузі сучасного рейкового транспорту, що проходила в Берліні з 23 по 26 жовтня.

 

На цьому грандіозному параді новинок та креативних концептів недалекого майбутнього в сфері колійних транспортних засобів від світових грандів таких як Siemens, Alstom, Bombardier, Vossloh успішним виявився і дебют України, що вперше презентувала на такому високому рівні свій власний трамвай виробництва львівської корпорації «Електрон».

 

Повністю низькопідлоговий трамвай Т3L44 «Електрон» був представлений разом з німецьким партнером Transtec F&E Vetschau під назвою OmniTram. Цей трамвай – рідний брат вже відомого львів`янам низькопідлогового п`ятисекційного «Електрону», що уже понад рік успішно перевозить львів’ян та гостей міста, але має три секції – його довжина 19,5 м, а загальна пасажиромісткість 160 чоловік, у т.ч. 35 сидячих місць та місце для людини на інвалідному візку.

 

Українська новинка викликала високий інтерес у топ-менеджерів іноземних компаній-виробників міського електротранспорту, відвідувачів-фахівців та спеціалізованої преси, а головне – у потенційних покупців, причому не лише з боку великого ринку, власне, Німеччини та країн Східної Європи, але й зі сторони великих транспортних компаній з інших континентів – з Бразилії, Мексики, Колумбії та інших країн Латинської Америки, а також Туреччини, Китаю і Японії. Ця зацікавленість викликана тим, що сучасний трамвай «Електрон», нічим не поступаючись іншим більш іменитим конкурентам, своїми технічними характеристиками, параметрами безпеки, рівнем комфорту і стильним дизайном, є високо конкурентним за ціною, що для практичних і прагматичних ділових кіл є вагомим критерієм вибору товару.

 

Разом з діючим виробом СП «Електронтранс» та його німецький партнер Transtec F&E Vetschau на своєму стенді у виставковому центрі представили виробничі та технологічні можливості сучасного львівського машинобудівного заводу, що може виготовляти трамвайні вагони для колій розміром 1000, 1435 та 1524 мм, а також інші види міського електротранспорту – тролейбуси і електробуси.

 

У ході роботи виставки делегація «Електрону», очолювана президентом корпорації Юрієм Бубесом, провела ряд важливих попередніх переговорів щодо налагодження співпраці і партнерських стосунків як з представниками компаній-виробників вузлів та комплектації для міського електротранспорту, так і з низкою зацікавлених у придбанні українських трамваїв крупних транспортних компаній.

 

Виставковий екземпляр трисекційного трамваю «Електрон» вже незабаром змінить свою дислокацію – з експоцентру Messe Berlin переїде у рідне місто, в трамвайний парк ЛКП «Львівелектротранс» і служитиме львів’янам.