Висока оцінка роботи «Електрону» світовим авторитетом

10.09.2016

Лауреат найпрестижнішої в світі  премії Демінга за виключний внесок в глобальний розвиток та поширення технологій якісного управління, всесвітньо відомий експерт з питань менеджменту, співтворець реформ економік США, Угорщини, Індії  інших країн світу професор Цукубського університету (Японія) Шоджі Шіба (Shoji Shiba) ознайомився з організацією виробництва  та продукцією одного з провідних підприємств концерну «Електрон» - СП «Електронтранс», що спеціалізується на виготовленні міського транспорту.


З історією «Електрону» та підприємства «Електронтранс», сьогоднішніми базовими напрямками його розвитку та  стратегією  діяльності  інших заводів  компанії  шановного гостя ознайомили президент концерну «Електрон» Юрій  Бубес та генеральний директор СП «Електронтранс» Василь Пецух.

 
   


Для професора Шоджі Шіба влаштували детальну екскурсію по всьому виробничо-технологічному ланцюжку виробництва трамваїв – від особливостей проектування до виготовлення готової продукції.

На завершення свого візиту професор Шіба високо оцінив «прорив» концерну в напрямку розробки та впровадження інноваційних технологій та дав декілька своїх рекомендацій. Особливо він наголосив на важливості для підприємства збереження першості в промисловій практиці та ексклюзивності виробів на ринку як головних пріоритетів у роботі та подальшому розвитку.-->