Зустріч із воїнами АТО на «Електроні»

25.12.2014

Відбулась зустріч бійців добровольчого батальйону особливого призначення «Львів» з керівництвом корпорації «Електрон». Спецпризначенці зараз на відпочинку – вони повернулися з Дебальцево – однієї із найгарячіших точок Донбасу на місце постійної дислокації після трьох місяців воєнних дій. Спецпризначенці розповіли про будні своєї служби в Дебальцево і його околицях, де здійснюють протидиверсійну роботу, чергують на блок-постах та ведуть «зачистки» на підконтрольній території. Небагатослівні воїни просто констатували: «Із завданнями справлялися».

 

Рота на ротацію прибула в повному складі і, на щастя, без жодних втрат А завітали вони на «Електрон» зі словами подяки його працівникам, які передали президенту корпорації Юрію Бубесу.

 

Як вже повідомлялось, електроннівці взяли постійне шефство над 3-ю ротою батальйону, якою командує старший лейтенант Руслан Дребот. За кошти, зібрані на підприємствах корпорації, для батальйону «Львів» придбано позашляховик «Ніссан-Патрол», портативні УКВ-радіостанції, тактичні рукавиці та взуття, кошти на транспортні видатки. Працівники заводів корпорації власними руками виготовили «буржуйки» для обігріву бійців, також передали велику партію теплих речей, білизни, продуктів та засобів індивідуальної гігієни.

 

Вже після Різдва рота знову відбуде на передову, продовжувати свою службу в Дебальцево. А від «Електрону» цього разу бійці отримали додаткові комплекти форми та екіпірування, теплі армійські светри та зимові берці, набір необхідних медикаментів, а також паливо для автотранспорту батальйону, з яким на фронті часом буває сутужно.

 

Щасти вам, хлопці! Ми чекаємо на вас живими і здоровими!