Новини

Перспективи українського машинобудування на ринку Канади.

19.05.2017

Саме ця тема стала предметом  розмови на круглому столі  «Transportation Indusry» у м.Торонто, в якій 13 травня  ц.р. взяли участь  представники транспортної галузі Канади та українські виробники рухомого складу, в тому числі й концерну «Електрон».

 

Круглий стіл був ініційований та проведений Канадсько-українським

проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (Canada-Ukraine Trade Investment support – CUTIS) та Канадсько-Українською торгово-промисловою палатою.

 

Українські компанії  презентували свою продукцію та обговорили можливості співпраці,  перспективи  якої  значно розширила Угода про зону вільної торгівлі з Канадою.

 

Президент концерну «Електрон» Юрій Бубес  представив  учасникам круглого столу  машинобудівний  напрямок діяльності концерну і  продукцію його заводів – сучасні трамваї, електробуси, тролейбуси, автомобілі багатофункціонального призначення марки «Електрон», а також  кліматичну техніку для транспорту - підігрівачі різних типів та кондиціонери, що виробляються         СП Сферос-Електрон», яке інтегроване у діяльність міжнародної компанії Valeo Thermal Systems Business Group.

  

Зі свого боку бізнесмени та представники метрополій та міських муніципалітетів Канади  виявили високу зацікавленість до продукції  «Електрону» та ініціювали  низку ділових зустрічей та перемовини з президентом концерну Юрієм Бубесом.

 

Українських учасників круглого столу канадські експерти транспортної галузі  ознайомили з особливостями організації транспортної системи  Канади, парком транспорту,  виокремивши при цьому певні технічні вимоги, які  повинні бути у громадському транспорті і що треба взяти до уваги українським машинобудівникам при виході зі своєю продукцією на ринок цієї країни.

  

Делегація концерну також ознайомилась з стандартами та процесами обслуговування  рухомого складу під час візиту у сервісне депо оператора  громадського транспорту Toronto Transit Commition.


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte